Deze commissie houdt zich bezig met wegen, groen, ruimtelijke ordening, bouwzaken, openbaar vervoer en verkeer, milieu, afvalverwerking, straatnaamgeving, grondtransacties en volkshuisvesting.

Juliette de Graaf (voorzitter)

E-mailadres: j.degraaf@raad.bunschoten.nl
Politieke partij: VVD

Wiebe de Boer (plaatsvervangend voorzitter)

E-mailadres: w.deboer@raad.bunschoten.nl
Politieke partij: VVD

Peter Nagel

E-mailadres: p.nagel@raad.bunschoten.nl
Politieke partij: ChristenUnie

Gerine Hartog-Heinen

E-mailadres: g.hartog@raad.bunschoten.nl
Politieke partij: ChristenUnie

Rick Hopman

E-mailadres: r.hopman@burgerlid.bunschoten.nl
Politieke partij: VVD

Christiaan Buis

E-mailadres: c.buis@raad.bunschoten.nl
Politieke partij: CDA

Jochen Dijkhuizen

Jochen-Hein Dijkhuizen

E-mailadres: j.dijkhuizen@raad.bunschoten.nl
Politieke partij: CDA

Huig van Barneveld

E-mailadres: h.vanbarneveld@raad.bunschoten.nl
Politieke partij: SGP

Henk Heeringa

Henk Heeringa

E-mailadres: h.heeringa@burgerlid.bunschoten.nl
Politieke partij: SGP

Henk Bos

E-mailadres: h.bos@burgerlid.bunschoten.nl
Politieke partij: CAP

Gijp Kelderman

G. Kelderman

E-mailadres: g.kelderman@burgerlid.bunschoten.nl
Politieke partij: CAP 

Heeft deze informatie u geholpen?