In deze commissie komen algemeen bestuurlijke zaken, voorlichting, burgerzaken, informatievoorziening en archief, coördinatie gewest, bestuurlijke coördinatie en economische zaken, personeel, organisatie en informatisering, financiën en voorbereiding planning en control cyclus aan de orde.

Peter Nagel (voorzitter)

E-mailadres: p.nagel@raad.bunschoten.nl
Politieke partij: ChristenUnie

Bram van Goor (plaatsvervangend voorzitter)

E-mailadres: a.vangoor@raad.bunschoten.nl
Politieke partij: SGP

Alma Broekmaat-Hagens

E-mailadres: a.broekmaat@raad.bunschoten.nl
Politieke partij: ChristenUnie

Arie Koops

E-mailadres: a.koops@raad.bunschoten.nl
Politieke partij: ChristenUnie

Benjamin Boelhout

E-mailadres: b.boelhout@raad.bunschoten.nl
Politieke partij: VVD

Juliette de Graaf

E-mailadres: j.degraaf@raad.bunschoten.nl
Politieke partij: VVD

Ariean van de Groep

E-mailadres: a.vandegroep@raad.bunschoten.nl
Politieke partij: CDA

Rogier Zwaan

E-mailadres: r.zwaan@raad.bunschoten.nl
Politieke partij: CDA

Jan-Bert Heinen

E-mailadres: j.heinen@raad.bunschoten.nl
Politieke partij: SGP

Arjan van Twillert

Arjan van Twillert

E-mailadres: a.vantwillert@burgerlid.bunschoten.nl
Politieke partij: SGP

Arian van Diermen

Arian van Diermen

E-mailadres: a.vandiermen@burgerlid.bunschoten.nl
Politieke partij: CAP

Jaap Koelewijn

Foto volgt.

E-mailadres: j.koelewijn@burgerlid.bunschoten.nl
Politieke partij: CAP